Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, ÇANAKKALE SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ

01.11.2017 16:04:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi'nin sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında Kültür Merkezi’nde ziyarete açılan Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri 103. Yıl Etkinlikleri Müzesini ziyaret etti. Savaş malzemelerini tek tek inceleyen Yücel, ”Metrekareye 600 Mermi, “İl İl Şehit Listesi” ve “Alanya Şehitleri” isimli panoları da dikkatle inceledi.


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıldönümünde, Alanya Belediyesi Kültür Merkezi’nde açılan Çanakkale sergisini ziyaret etti. Öğrenci ve vatandaşlara Çanakkale ruhunu yaşatmak için açılan sergiyi gezen Başkan Yücel, sergideki materyalleri tek tek inceleyerek görevlilerden bilgi aldı. Sergiyi gezen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Yücel, öğrencilerle sohbet ederek, onlara Çanakkale ruhunu yaşatmanın öneminden bahsetti. Öğrencilerle fotoğraf çektiren Başkan Yücel, yaklaşık 40 dakika sergiyi gezerek bilgi aldı.

 

"Çanakkale 1915 Savaş Müzesi", Alanya Belediyesi Kültür Merkezi Sergi Salonu'nda 1 Kasım -12 Kasım'a kadar, saat 09.00-18.30 arası ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.