Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

YEŞİLÖZ MAHALLESİ’NE YENİ PARK

03.11.2017 13:28:00Mahallelerde çocuk parkı ve yeşil alan sayısını arttırmayı hedefleyen Alanya Belediyesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün bu yönde yürüttüğü çalışmalar kapsamında Yeşilöz Mahallesi’nde çocuk parkı hizmete açıldı.

BAŞKAN YÜCEL, KIRSALDAKİ ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Alanya Belediyesi, kırsal mahallelerde çocuklara yönelik hizmetlerine devam ediyor. Tüm mahallelerde park ve çocuk oyun alanlarının sayısını attıran projeleri hayata geçiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, son olarak Yeşilöz Mahallesi’nde çocuk parkını hizmete sundu. Park alanında ailelerin çocukları oynarken dinlenebilecekleri kamelyalar, piknik masaları ve banklar da yer alıyor. Modern oyun gruplarında oynamanın tadını çıkaran çocuklar, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ettiler.

“HER ŞEY GENÇLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması için çalışmalarımız devam ediyor. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme, mutluluk bizim için he türlü yorgunluğa değer. Çocuklarımıza hayırlı olsun.” dedi.