Whatsapp
Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ÖĞRENCİLERİN TALEBİNE “ÇÖZÜM” ALANYA BELEDİYESİ’NDEN

25.10.2016 10:07:00Alanya Belediyesi tarafından vatandaşların taleplerine daha hızlı ulaşabilmek için oluşturulan Çözüm Masası, Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan Çevre Koruma Kulübü öğrencilerinin talebini çözüme kavuşturdu.

Alanya Belediyesi Çözüm Masası, vatandaşların dilek ve şikâyetlerini hızlı bir şekilde çözmeye devam ediyor. Nezihe Soydan Ticaret Lisesi Çevre Kulübü üyesi olan öğrenciler, okul bahçesine ağaç dikmek için Alanya Belediyesi Çözüm Masası’na başvurdu. Öğrencilerin talebi alınırken görevliler tarafından Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerine ulaşılarak fidan talebinde bulunuldu.

ÖĞRENCİLER FİDANLARINI KENDİLERİ SEÇTİ

Talebi alan Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevlileri, öğrencilerle beraber otogar bölgesinde bulunan fidan serasına gitti. Burada 10 tane çam ağacı fidanını kendisi seçen öğrencilere, dikmesi için gül ve sarmaşık fidanları da hediye edildi. Ardından belediye görevlileri tarafından Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne götürülen fidanlar, öğrenciler ve öğretmenler tarafından okul bahçesine dikildi.

“ÇÖZÜM” TELEFONUN UCUNDA

Şikâyetlerini iletişim ve adres bilgileriyle birlikte Çözüm Masası’na gönderen vatandaşlar, en kısa zamanda gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra şikâyetlerinin sonucuyla ilgili bilgilendiriliyor.

Vatandaşlar, %90 çözüm oranına sahip olan Alanya Belediyesi Çözüm Masası’na dilek ve şikâyetlerini, 444 82 07 numaralı telefon hattından veya 0 552 444 82 07 numaralı telefondan Whatsapp Çağrı Hattı’na iletebilir.