Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ ALTYAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

20.09.2017 12:26:00Alanya Belediyesi ilçe genelinde altyapı eksikliği bulunan bölgelerde yağmursuyu drenaj çalışmalarını sürdürüyor. Üstyapı çalışmaları öncesinde başlatılan çalışmalar, Uğrak, Oba, Cikcilli, Payallar, Okurcalar , Akçatı, Büyükpınar ve Hasbahçe Mahallesi’nde devam ediyor.

ALANYA BELEDİYESİ ALTYAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Alanya Belediyesi ilçe genelinde altyapı eksikliği bulunan bölgelerde yağmursuyu drenaj çalışmalarını sürdürüyor. Üstyapı çalışmaları öncesinde başlatılan çalışmalar, Uğrak, Oba, Cikcilli, Payallar, Okurcalar , Akçatı, Büyükpınar ve  Hasbahçe Mahallesi’nde devam ediyor.

 

Alanya Belediyesi, ilçe genelinde altyapı eksikliği bulunan mahallelerde yağmursuyu drenajı, menfez ve ızgara çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmaların üstyapı öncesinde kırsal ve merkezde oluşturulan ekipler tarafından sürdürüldüğünü belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Altyapı çalışmalarımız bazı bölgelerde menfez bazı bölgelerde yağmur suyu drenajı olarak devam ediyor. Kırsalda ve merkezde oluşturulan üç ayrı ekip planlamalarımız ve tespitlerimiz doğrultusunda gerekli çalışmayı yürütüyor. Bu yöndeki çalışmalarımız gerek vatandaşların talepleri gerekse kendi tespitlerimiz doğrultusunda devam edecek.” dedi.