Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

CAZ GÜNLERİNİN İKİNCİ GÜNÜNDE “BİG AL &THE JOKERS” GRUBU SAHNE ALDI

23.09.2017 10:15:00Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Uluslararası Alanya Caz Günleri'nin ikinci gününde “Big Al & The Jokers” grubu sahne aldı. Kızılkule Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe caz severlerin yanı sıra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Letonya Türkiye Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts de izleyiciler arasında yerlerini aldılar.

 

 

Etkinlik öncesinde Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Letonya Türkiye Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts’e katılımlarından dolayı plaket takdim ederek teşekkür etti.

 

Kızılkule Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinliğin ikinci gününde, Big Al & The Jokers grubunda vokalist Algirdas Suminskas'a klavye vokalde Romans Vendins, tenor ve bariton saksafonda Zintis Zvarts, trombon vokalde Uldis Ziendins, tenor saksafon ve klarnette Eduards Raubisko, trompette Sandriz Skeranskis, davulda Raitis Auksmuksts, gitarda Juris Skarajans ve kontrbasta Peteris Liepins eşlik etti. Vatandaşların ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği festivalde yarın Jennah Bell ile Şenay Lambaoğlu ayrı ayrı sahne alacak.