Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BATI ALANYA'DA ASFALT ATAĞI

28.09.2017 13:30:00Alanya Belediyesi, şehrin her noktasında aralıksız olarak sürdürdüğü asfalt çalışmalarını Batı Alanya'da yoğunlaştırdı.

 

Alanya'nın turistik mahallelerinden Avsallar'ın Atatürk Caddesi'nde başlayan sıcak asfalt çalışmaları bölgede programa alınan caddelerde devam edecek.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Cadde üzerinde faaliyet gösteren esnaf ve bölgede oturan vatandaşlar "Alanya Belediyesi'nin modern iş makineleriyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında kaliteli asfalta kavuşuyoruz. Bu çalışmayla caddemizin değerine değer katan, ulaşımımızı ve dolayısıyla yaşamımızı kolaylaştıran Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel'e teşekkür ediyoruz" dediler.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehrin her noktasında alt yapı, üst yapı, yol ve asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirterek “ Vatandaşımızın hizmete ulaşma süresini kısaltmak için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Ekiplerimiz Avsallar'ın hemen ardından Okurcalar'daki Mehmet Ali Birdoğan Bulvarı'nda çalışmalarını sürdürecek" dedi.