Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, MHP LİDERİ BAHÇELİ VE BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

25.10.2017 14:23:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir dizi resmi temaslarda bulunmak için Ankara’ya gitti. Ankara’da yoğun mesai harcayan Belediye Başkanı Yücel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu resmi makamlarında ziyaret etti.

BAŞKAN YÜCEL, BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilk olarak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu Dışişleri Bakanlığı Resmi Konutu’nda ziyaret etti. Belediye Başkanı Yücel, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Alanya ile ilgili çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette Bakan Çavuşoğlu, Başkan Yücel’i Dışişleri Bakanlığı konutunun bahçesini gezdirerek, bahçede bulunan meyvelerden ikram etti. Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Yücel, “Alanyamızın ve memleketimizin gururu Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nu Dışişleri Bakanlığı resmi konutunda ziyaret ettik. Alanya’yı konuştuk. Alanya’ya daha iyi hizmetler kazandırmak için Sayın Bakanımızla istişarelerde bulunduk. Sevdası Alanya olan ve Alanya’yı her zaman destekleyen Sayın Bakanımıza şahsım ve Alanya halkı adına teşekkür ederim.” dedi.

  

YÜCEL: “GENEL BAŞKANIMIZI ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

Başkan Yücel, bir sonraki ziyaretini ise Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye gerçekleştirdi. MHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede Başkan Yücel, Bahçeli’ye Alanya ilgili çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi vererek, çeşitli konularda fikir alış verişinde bulundu. MHP lideri Bahçeli’nin Alanya’ya çok önem verdiğini kaydeden Belediye Başkanı Yücel, “Sayın Genel Başkanımızı ziyaret ettik. Alanya ile ilgili görüşlerini ve fikirlerini aldık. Alanya’ya ilgilerini ve desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımıza teşekkür ederim. Dünya durdukça Allah başımızdan eksik etmesin. “ şeklinde konuştu.