Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ATATÜRK ANITI’NA PROFESYONEL BAKIM

27.10.2017 15:24:00Hükümet Meydanındaki Atatürk Anıtının zamanla oksitlenerek bozulan görüntüsü, Alanya Belediyesi tarafından onarıldı. Kaide çevresine bayrağımızın rengini oluşturan kırmızı ve beyaz renkte çiçeklerin dikildiği Atatürk Anıtı, yeni görüntüsü ile vatandaşların büyük beğenisini topladı.

 

ANITIN KAİDESİ KIRMIZI VE BEYAZ ÇEÇEKLERLE SÜSLENDİ

Heykel Tıraş Mahir Keçeli kontrolünde Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlenerek yeni görüntüsüne kavuşturulan Atatürk Anıtı 29 Ekim Cumhuriyet Bayram etkinlikleri için hazır hale getirildi. Temizliği yapılan Atatürk Anıtı bayrağımızın renklerini oluşturan kırmızı ve beyaz renkteki çiçeklerle süslendi.

 

YÜCEL: “ATAMIZIN ANITINI CUMHURİYET BAYRAMINA HAZIRLADIK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya’nın simgesi, insanların buluşma noktası olan Atatürk Anıtının zamanla oksitlenip bozulan kasımlarını, teknik ekiplerimiz yeniden temizleyerek gerekli bakımlarını yaptı. Heykeltıraşlardan profesyonel destek alınarak yapılan düzenleme sonrası Atatürk Anıtı bu yıl 94. yılını kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında vatandaşlarımızın ziyaretine yeni görünümü ile açılmış olacak. Şimdiden tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.” dedi.