Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL'E PANKARTLI TEŞEKKÜR

19.11.2017 09:40:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya kırsalına taşıdığı hizmetlerle vatandaş memnuniyetini zirveye taşıdı.

 

 

Alanya'nın tüm kırsal mahallelerinde olduğu gibi, Alanya'nın köyden dönüşen kırsal mahallesi Akçatı'da da Alanya Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmalar, vatandaştan takdir görüyor.

Yol betonlama çalışmalarının yoğunlaştığı Akçatı Mahallesi'nde Ali İhsan Mercan adlı vatandaş, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e teşekkür etmek için farklı bir yol seçti. Mercan, sokağına "Akçatı'nın pınarı, meşelidir dağları, Adem Başkan seninle yapalım bu yolları" yazılı dev bir pankart astı.

Başkan Yücel'in Akçatı'ya hizmet yağdırdığını söyleyen Mercan "Uzun yıllardır yol sorunlarıyla boğuşuyorduk. Başkan Yücel'in göreve gelmesiyle birlikte çok kısa sürede mahallemizin ana yollarında çileden kurtulduk. Şimdi de asfalt makinelerinin giremediği sokaklarda betonlama çalışmalarıyla mahallemizde ulaşım çok kolaylaştı. Başkan Yücel'e her zaman teşekkür ediyoruz ama içimden bir pankartla da kendisine özel bir şekilde teşekkür etmek geçti" dedi.