Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL İLKOKUL ÖĞRETMENİNİ UNUTMADI

24.11.2017 15:22:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlkokul Öğretmeni Müşerref Demirci'ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Yücel, Öğretmenler Günü nedeniyle İlkokul Öğretmeni Müşerref Demirci’yi evinde ziyaret ederek bir buket çiçek takdim etti ve elini öptü.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir dizi etkinliklere katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün öğle saatlerinde Hayate Hanım İlkokulu’nda Öğretmeni olan Müşerref Demirci’ye sürpriz bir ziyarette bulundu. Kapısını çalan kişinin öğrencisi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel olduğunu gören Demirci, bir anlık şaşkınlıktan sonra öğrencisi Başkan Yücel’in boynuna sarıldı. Başkan Yücel, öğretmenin elini öperek çiçek taktim etti.

YÜCEL: “HER ZAMAN ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Zaman zaman duygusal anların yaşandığı ziyarette, yaklaşık bir saat boyunca öğretmeni ile hasret gideren Başkan Yücel; “Sadece özel günlerde değil, her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Benim bu günlere gelmemde büyük katkısı olan ilkokul öğretmenime bir kez daha teşekkür ederek, öğretmenler gününü kutluyorum ve sağlıklı uzun bir ömür diliyorum.” dedi.