Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ ENGELSİZ YAŞAM FUARI’NA KATILACAK

28.11.2017 12:37:0030 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Engelsiz Yaşam Fuarı'nda Alanya Belediyesi de yer alacak. Alanya Belediyesi’nin Engelsiz Kent uygulamaları ziyaretçilere tanıtılacak.

​                 ALANYA BELEDİYESİ ENGELSİZ YAŞAM FUARI’NA KATILACAK

 

30 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Engelsiz Yaşam Fuarı'nda Alanya Belediyesi de yer alacak. Alanya Belediyesi’nin Engelsiz Kent uygulamaları ziyaretçilere tanıtılacak.

 

Türkiye'nin engellilik alanında en büyük fuarı  olan Engelsiz Yaşam Fuarı’nda ikinci kez yer alacak olan  Alanya Belediyesi standında; engelli birey ve yakınlarına yönelik yapılan tüm uygulamalar ve sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmalar anlatılacak.

 

           ENGELLİ BİREYLERE ÇEKİLİŞLE ÜCRETSİZ ALANYA’DA TATİL FIRSATI

Engelsiz Yaşam Fuarı’na bu yıl ikinci kez katılacaklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ve dört gün sürecek olan fuarda  yer alacağız. Engelli bireyler için özel hazırlanan tanıtıcı broşürler ve görseller ile engelli bireylere Alanyamızın engelsiz bir kent olduğunu anlatacağız. Bunun yanında standımızı ziyaret eden engelli bireylerimiz arasından yapacağımız çekilişle Alanya’da ücretsiz tatil imkanı da sağlayacağız. ’’ dedi.