Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL’E MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

01.12.2017 14:34:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel’in davetiyle muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belirli aralıklarla mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Yücel, Alanya Muhtarlar Derneği’nde gerçekleşen toplantıda kırsal, merkez, doğu ve batı mahallelerinde görev yapan muhtarlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

YÜCEL: “HİZMET SINIRLAMAMIZ YOK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programlanan hizmet çizelgesi dahilince bütün bölgelere hizmet verildiğini vurgulayarak şunları söyledi; “Alanya Belediyesi sınırları içerisinde kalan her bölgemize hizmet götürüyoruz. Yıllık çizelgemizde planladığımız akışa göre bütün mahallelere gerekli yatırımları yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizlerle görüş alışverişi yapmak Belediyemiz için çok önemli. Sizlerin görüşleriyle vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet götürebiliyoruz.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL’E MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Muhtarlar ise yapılan hizmetler için teşekkür ederken talep ve önerilerini Başkan Yücel’e tek tek ilettiler. Toplantı sonrasında Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, yapılan hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür plaketi takdim etti.