Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

KARDEŞ ŞEHİR SİLUTE NOEL GELİRİNİ ENGELLİLERE BAĞIŞLADI

13.12.2017 09:59:00Alanya Belediyesi’nin Litvanya’daki kardeş şehri Silute Belediyesi, Uluslararası Noel Pazarı’na katılarak elde ettikleri sembolik geliri engelli bireylere katkı sağlamak amacıyla Başkan Yücel’e teslim etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in misafiri olarak Uluslararası Noel Pazarı’na katılan Silute Belediye Başkanı Vytautas Laurinaitis ve beraberindeki misafirler, Başkan Yücel’i makamında ziyaret etti. Silute Belediye Başkanı Laurinaitis, Noel Pazarı’nda yaptıkları balık çorbasından elde ettikleri geliri, engelli bireylere katkı sağlamak amacıyla Başkan Yücel’e teslim etti.

YÜCEL: “BU ANLAMLI HEDİYE İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ortaya konan bu davranışın çok anlamlı olduğunu vurgulayarak şunları söyledi; “Litvanya’daki kardeş şehrimiz Silute Belediye Başkanı değerli dostum Vytautas Laurinaitis ve beraberindeki heyet, Noel Pazarımıza katılarak kendi hazırladıkları balık çorbasını sattı. Elde ettikleri geliri engelli dostlarımıza katkı sağlamak amacıyla bize teslim ettiler. Kendilerine hem Noel Pazarımıza renk kattıkları için hem de bu anlamlı davranış için teşekkürlerimi sunarım.”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ziyaretin anısına Silute Belediye Başkanı Vytautas Laurinaitis’e el dokuması kilim hediye etti.