Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL ODA BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

13.12.2017 12:56:00Alanya Bakkallar Odası Başkanı Velittin Yenialp tarafından düzenlenen kahvaltıda oda başkanları ile bir araya gelen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, daha sonra Devlet Bahçeli Sosyal Yaşam alanında incelemelerde bulundu. İstişare toplantısına Alanya Kaymakam Vekili Nurullah Kaya’da katıldı.

BAŞKAN YÜCEL ODA BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

Alanya Bakkallar Odası Başkanı Velittin Yenialp tarafından düzenlenen kahvaltıda oda başkanları ile bir araya gelen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, daha sonra Devlet Bahçeli Sosyal Yaşam alanında incelemelerde bulundu. İstişare toplantısına Alanya Kaymakam Vekili Nurullah Kaya’da katıldı.

Oda başkanları tarafından geleneksel hale getirilen kahvaltıya katılan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, toplantının ardından Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve oda başkanları ile birlikte Devlet Bahçeli Sosyal Yaşam Alanı’nı gezdi. Yapımı tamamlanan yaşam alanını oda başkanları ile birlikte gezen Başkan Yücel, Devlet Bahçeli Sosyal Yaşam Alanı’nın kentin cazibe merkezi olacağını ve aynı anda 5 bin kişiyi ağırlayabileceğini söyledi.

Tesisin konumu itibariyle Alanya’nın en güzel yeri olduğunu belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’Ayrıca alanda 400 kişilik amfi tiyatro bulunuyor. Manzarası, konumu, seyir ve dinlenme alanları ile tüm vatandaşlarımızın rahat edeceği, huzur bulacağı bir alan oldu. En kısa sürede açılışını yaparak halkımızın hizmetine kazandıracağız.” dedi. 

Devlet Bahçeli Sosyal Yaşam Alanı’nı çok beğendiklerini belirten oda başkanları, böyle güzel bir yaşam alanı kazandırdığı için Belediye Başkanı Yücel’e teşekkür ettiler.