Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

KUZEY ALANYA’DA SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

15.12.2017 12:40:00Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Küçükhasbahçe ve Büyükhasbahçe Mahallelerinde yapımı tamamlanan altyapının ardından sıcak asfalt çalışmalarına başlarken Başkan Yücel de çalışmaları yerinde inceledi.

Alanya Belediyesi, Kuzey Alanya’da sağlıklı yapılaşmanın önünü açacak olan yeni yolların yapımına hızla devam ediyor. Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe Mahallelerinde tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından Yiğitler Sokak Güler Cami önünden sıcak asfalt çalışmaları başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yücel; “2.5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmalarımızı kısa süre içinde tamamlayarak yollarımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.

YÜCEL: “KIŞ BOYU KUZEY ALANYA’DA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarının kısa sürede tamamlanıp yolların hizmete açılacağını vurgulayarak şöyle konuştu; “Alanya Belediyesi olarak misyonumuz gereği vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Bugün de altyapı çalışmalarını tamamladığımız Küçükhasbahçe ve Büyükhasbahçe Mahallelerimizde sıcak asfalt çalışmalarına başladık. 2.5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmamız neticesinde yollarımızı kısa süre sonra vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Kış boyunca Kuzey Alanya’da bulunan bütün mahallelerimizde alt-üst yapı, yol ve çevre düzenlemeleri yaparak bölgedeki refah seviyesini arttıracağız.”

Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe Mahallelerinde yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarının hava şartlarına göre 15 günlük yoğun bir çalışmanın neticesinde tamamlanacağı açıklandı.