Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

KUZEY ALANYA’DA SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

20.12.2017 13:41:00Alanya Belediyesi, Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe Mahallelerini kapsayan 15 metrelik yeni imar yoluna bağlantılı ara yollarda başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yiğitler Sokak Güler Cami önünden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından startı verilen sıcak asfalt çalışması Can Anaokulu çevresinde sürdürülüyor.

 

Alanya Belediyesi Fen İşleri ekiplerince sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları, çevreyoluna ve yeni 15 metrelik imar yoluna bağlantılı sokaklarda devam ediyor.

Kuzey Alanya’da Dinek, Hacımehmetli, Yasırali, Benler Deresi ile Tepe Mahalleleri arasında geniş bir alanda yol, altyapı, istinat duvarı, menfez ve asfalt çalışması yürüttüklerini belirten Başkan Yücel, “ Bölgenin coğrafi yapısı nedeniyle yeni ulaşıma kazandırdığımız yolları güçlü istinat duvarları ile destekliyoruz. Kuzey Alanya’nın sosya- ekonomik yönden kalkınmasını sağlayacak pek çok çalışmayı gerçekleştirdik. Bölgede başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarını 15 gün içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.