Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL’DEN MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL İÇİN SEVİNDİRİCİ İMZA

21.12.2017 15:43:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, memurlar ve sözleşmeli personelle ilgili Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ni imzaladı. Başkan Yücel, “Sendika üyesi bütün personelimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türk Yerel Hizmet-Sen Antalya Şube Başkanı İbrahim Görgün ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladı. Yapılan anlaşma, Alanya Belediyesi’nde görevli memurlar ve sözleşmeli personeli kapsarken sözleşmenin 01-01-2018 ile 31-03-2019 tarihleri arasında geçerli olacağı açıklandı.

YÜCEL: “PERSONELİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel imzaların ardından yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı; “Personelimizin daha iyi şartlarda hizmet edebilmesini sağlamak için sendikamızla Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesini imzaladık. Memurlarımıza ve sözleşmeli personellerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”

“İLGİ VE ALAKASI İÇİN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”

Türk Yerel Hizmet-Sen Antalya Şube Başkanı İbrahim Görgün yaptığı açıklamada Başkan Yücel’e verdiği destekler için teşekkür etti. Görgün; “Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel, sendikalı personelimiz adına büyük önem arz eden sözleşmemiz için bizlere her zaman yardımcı oldu. Bugün de hazırladığımız sözleşmeyi imzalayarak Belediye bünyesinde çalışan memur ve sözleşmeli personelimizin için önemli bir imza attı. Kendisine şahsım, yönetim kurulumuz ve sendika üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunarım.” dedi.