Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

“ZAMANI YÖNET HAYATINI YÖNET” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

27.12.2017 14:03:00Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim seminerlerinin 2017 yılının sonuncusu gerçekleştirildi. Eğitmen Nebi Acar tarafından Belediye Personeline ve vatandaşlara “Zamanı Yönet Hayatını Yönet” semineri verildi.

“ZAMANI YÖNET HAYATINI YÖNET” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim seminerlerinin 2017 yılının sonuncusu gerçekleştirildi. Eğitmen Nebi Acar tarafından Belediye Personeline ve vatandaşlara “Zamanı Yönet Hayatını Yönet” semineri verildi.

 

Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp,  İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Gani Şahin, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı. Eğitmen Nebi Acar seminerde; zamanı değil kendini yönetebilme, planlama, mükemmeliyetçilik gibi konular üzerinde durdu. Seminer sonunda Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Eğitmen Nebi Acar’a anı olarak belediyeye özel hediye verdi.

 

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Gani Şahin, Alanya Belediyesi’nin eğitim programlarının 2018 yılında da devam edeceğini ve 2018 yılının ilk seminerinin 17 Ocak 2018 tarihinde Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv tarafından ‘’Kişisel İmaj Kurumsal Temsil’’ konulu seminer ile devam edeceğini söyledi.