Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN ALKÜ HASTANESİ ÇEVRESİNE OTURMA BANKLARI

28.12.2017 09:48:00Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehir genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Park ve Bahçeler ekipleri, park, kaldırım ve refüjlerdeki bitki ve çiçeklerinin mevsimlik bakımını dikimini yaparken, kurumların ve vatandaşların taleplerini de anında karşılıyor. Bu kapsamda ALKÜ bahçesine ve otobüs duraklarına oturma bankı ve çöp kovaları yerleştirildi.

 

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Alanya Alaaddin Keykubat üniversitesi Alanya eğitim ve araştırma hastanesinin bahçesine ve otobüs duraklarına vatandaşların dinlenme ve bekleme ihtiyaçlarını karşılamak için bank ve çöp kovaları monte edildi. Bu tür çalışmaların insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda devam edeceğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, önceliklerinin her an her yerde vatandaşlarımıza hizmet etmek olduğunu söyledi.

 

Hastane bahçesinde ve otobüs bekleyen vatandaşlar belediyenin bank hizmetinin çok yerinde olduğunu belirterek, “Başkanımıza ve Alanya Belediyesi’ne teşekkür ederiz.” diye konuştular.