Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BÜYÜKHASBAHÇE MAHALLESİ’NDE YOĞUNLAŞTIRILDI

08.01.2018 13:45:00Alanya Belediyesi, şehrin her noktasında aralıksız olarak sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmalarını Büyükhasbahçe Mahallesi’nde yoğunlaştırdı.

 

Küçükhasbahçe Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları Büyükhasbahçe Mahallesi  Şafak Sokakta devam ediyor. Sıcak asfalt çalışmaları bölgede programa alınan caddelerde devam edecek.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Büyükhasbahçe, Küçükhasbahçe ve Mamadı mevkii istikametinde yapımı devam eden 15 metrelik imar yolu ile çevre yolu bağlantılı caddelerde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Yoğun bir nüfus yapısına sahip bölgede oturan vatandaşlar, “Alanya Belediyesi'nin modern iş makineleriyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında kaliteli asfalta kavuşuyoruz. Bu çalışmayla caddemizin değerine değer katan, ulaşımımızı ve dolayısıyla yaşamımızı kolaylaştıran Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel'e teşekkür ediyoruz." dediler.

 

“KALİTELİ HİZMETİ KISA SÜREDE VATANDAŞIMIZN AYAĞINA GÖTÜRÜYORUZ”.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehrin her noktasında alt yapı, üst yapı, yol ve asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirterek “Vatandaşımızın en kaliteli hizmeti en kısa sürede alması için bütün imkânlarımızı kullanıyoruz.  Bölgedeki cadde ve sokakları sıcak asfalt ile kaplıyoruz. Şu an yine Büyükhasbahçe ile Küçükhasbahçe Mahallesi’nde 15 metrelik imar yolunda çalışmamız devam ediyor. En kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız.” dedi.