Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

SALON HOKEYİ ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI BAŞLADI

12.01.2018 16:01:00Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Eurohockey C2 Salon Erkek Avrupa Şampiyonası başladı. Türkiye milli takımın maçları NTV Spor tarafından canlı yayınlanıyor.

SALON HOKEYİ ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI BAŞLADI

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Eurohockey C2 Salon Erkek Avrupa Şampiyonası başladı. Türkiye milli takımın maçları NTV Spor tarafından canlı yayınlanıyor.

 

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonaya Türkiye, Hollanda, Portekiz, Ukrayna, İngiltere, Hırvatistan, İtalya ve İsveç olmak üzere 8 takım katıldı. Türkiye milli takımı ilk maçında sahaya Alanya Engelsiz Yaşam Derneği çocukları ile birlikte çıktı. Milli takımımızın Ukrayna ile olan karşılaşması 4-4 berabere son buldu.

 

İlk gün maçlarını izleyenler arasında Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karahan, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Türkiye Hokey Federasyonu Yetkilileri ve sporseverler katıldı. Türkiye milli takım maçları NTV Spor tarafından canlı yayınlanıyor. 14 Ocak Pazar günü saat 15.00 da şampiyonanın ödül töreni gerçekleştirilecektir.