Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, VATANDAŞLARA KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ ANLATACAK

22.01.2018 13:27:00Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılacak olan kentsel dönüşüm hakkında bilgilendirme çalışmaları devam ediyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yürütülen çalışmalar kapsamında yarın Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, kentsel dönüşümü anlatacak.

Alanya Endüstri Meslek Lisesi Toplantı Salonu’nda 23 Ocak Salı günü saat 17.30’ da gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısına Başkan Yücel’in yanı sıra Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü teknik personeli de katılacak.

YÜCEL: “KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN VATANDAŞLARIMIZI BİLGİLENDİRECEĞİZ”

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yücel, kentsel dönüşümün Alanya için çok önemli olduğunu belirterek; “Alanya’mızın en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi’nden çalışmalarımıza start verdik. Bu bölgeyi cazibe merkezi haline getireceğiz. Bu çalışmayı hızlı bir şekilde yapacağız. Öncelikle yarın Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenleyeceğimiz toplantı ile vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz. Yarın ki toplantıya özellikle vatandaşlarımızın katılmalarını rica ediyorum.” dedi.