Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, OTOGAR TAKSİ ŞOFÖRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

23.01.2018 11:34:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Otogar Taksi Durağı şoförlerinin daveti üzerine düzenlenen kahvaltıya katıldı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel esnaf, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Yücel, bu sabah Otogar Taksi şoförleri ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda konuşan Başkan Yücel, esnafın daha iyi bir turizm sezonu geçirebilmesi için yurtdışındaki tüm fuarlara katıldıklarını ve Alanya’nın alternatif pazarlarda da tanıtılması için çalıştıklarını söyledi.

ŞOFÖRLERDEN BAŞKAN YÜCEL’E HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Otogar Taksi Durağı şoförleri, kahvaltının ardından tek tek söz alarak talep ve önerilerini dile getirdi. Şoförler, gerek durakları için yaptıkları taleplerin karşılanması gerekse şehre yapılan hizmetler adına Başkan Yücel’e teşekkür etti.

BAŞKAN YÜCEL: “ESNAFLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Toplantıda Alanya turizmi adına yapılan tanıtım çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yücel, yurtdışı fuarlarının oldukça verimli geçtiğine vurgu yaparak şunları söyledi: “Önümüzdeki turizm sezonu için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Şu ana kadar katıldığımız fuarlardan yüksek oranda olumlu dönüş sağlıyoruz. Esnaflarımızın bu sezon mağdur olmaması için gayret gösteriyoruz. Şehrimize gelen misafirlerimizi ilk karşılayanlar olarak sizlerden beklentimiz, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da göstereceğiniz hoşgörü ve nezaketinizdir”.