Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

SÜLEYMANLAR VE TÜRKTAŞ MAHALLESİ’NDE ENGELLİ VATANDAŞLARIN YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

23.02.2018 09:04:00Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, kırsal mahallelerde yol ve altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri bünyesinde oluşturulan bir ekip özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların yol ve ulaşım taleplerini anında yerine getiriyor.

SÜLEYMANLAR VE TÜRKTAŞ MAHALLESİ’NDE ENGELLİ VATANDAŞLARIN YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

 

Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, kırsal mahallelerde yol ve altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri bünyesinde oluşturulan bir ekip özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların yol ve ulaşım taleplerini anında yerine getiriyor.

 

Çalışmalar kapsamında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in talimatıyla Süleymanlar ve Türktaş  Mahallesi’nde engelli olan ve evine giriş çıkışlarda sorun yaşayan Yaşar Aydın,Türktaş Tefekli Ağaç Mevkiinde görme engelli Mehmet Tülü, Bük Mevkiinde engelli Ahmet ve Zeynep Çay ile Hasan Işık’ın evlerine yeni yol yapılarak ulaşım sorunları çözüldü.

Türktaş Mahallesi Muhtarı Mehmet Arıkan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, engelli ve yaşlı vatandaşlara sahip çıktığını belirterek, “Başkanımız hizmetleri vatandaşlarımızın ayaklarına kadar getiriyor. Özellikle bölgemizde yaşayan engelli vatandaşların sorunlarını ilettiğimizde ayrı bir özen gösteriyor. Adem Murat Yücel Başkanımız olmasa bizim mahallelinin yüzüne bakacak durumumuz yoktu. Allah razı olsun onun sayesinde vatandaşlarımızın işini görüyoruz. Başkanımıza mahallemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.