Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

SUGÖZÜ MAHALLESİ’NDE BETON YOL ÇALIŞMASI

06.03.2018 13:44:00Alanya Belediyesi kırsal ve merkez mahallelerde yol ve altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Sugözü Mahallesi Bakkallar Sokak’ta vatandaşların araçlarıyla güçlükle ilerlediği yol betonlanarak ulaşıma açıldı. Sugözü Mahallesi Muhtarı Hasan Uysal “Mahallemizin 30 yıldır açılmasını hasretle beklediği yollar açılarak betonlandı. Başkanımıza ve ekibine mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile Sugözü Mahallesi 1200. Sokakta geçen yıl açılan imar yolunda beton çalışması yapıldı. Yolun dik rampa olması nedeniyle evlerine, araçları ile güçlükle ilerleyen mahalle sakinleri yollarının betonlanması ile birlikte rahat bir ulaşıma kavuştular.

 

 

Sugözü Mahallesi Muhtarı Hasan Uysal, “ Burası Sugözü Mahallesi 1200. nolu sokak. Buradaki evlerin 30 yıldır araç yolu yoktu. Allah razı olsun Başkanımız Adem Murat Yücel’den geçen yıl yol açıldı. Bugün ise altyapısı yapılan yere rampa olduğu için beton dökülüyor. Başkanımızın hizmetlerinden halk son derece memnun, bizler memnunuz, yüzler gülüyor. Herkes dua ediyor. Bu çalışma hasretle beklenmiş bir çalışma. Bunu samimiyetle, içtenlikle söylüyorum. Başkanımıza, Fen İşlerine, beton ekibine, çavuşlarımıza teşekkür ediyoruz” Dedi.