Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİNDEN PALMİYE BÖCEĞİYLE MÜCADELE EĞİTİMİ

19.03.2018 14:54:00Alanya Belediyesi ve İlçe Tarım Müdürlüğü’nün işbirliğiyle yapılan, kırmızı palmiye böceğiyle mücadele eğitimi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde yapıldı.

 

 

ALANYA BELEDİYESİNDEN PALMİYE BÖCEĞİYLE MÜCADELE EĞİTİMİ

 

Alanya Belediyesi ve İlçe Tarım Müdürlüğü’nün işbirliğiyle yapılan, kırmızı palmiye böceğiyle mücadele eğitimi Park  ve Bahçeler Müdürlüğü’nde yapıldı.

 

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde yapılan eğitim toplantısında katılımcılara İlçe Tarım Müdürlüğü görevlileri kırımızı palmiye böceğiyle nasıl mücadele edileceğini anlattı. Eğitime Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışan görevliler katıldılar.

Daha güzel ve daha yeşil bir Alanya için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, ‘’Müdürlüğümüz bünyesinde eğitimlerimizi düzenli olarak yapıyoruz. Yapılan eğitimler ile Alanyamızda bulunan yerel bitkileri koruyoruz. Haşerelerle mücadele konusunda ziraat mühendislerimizi bilgilendirerek mücadelede daha verimli olmayı hedefliyoruz.’’ dedi.