Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SEZON ÖNCESİ EĞLENCE MERKEZLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

27.04.2018 11:33:00Yaklaşan turizm sezonu öncesi işletme sahipleri ile bir araya gelen zabıtadan sorumlu Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, sürdürülebilir turizm için sektörde hizmet veren herkesin daha dikkatli olmasını gerektiğini belirtti.

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SEZON ÖNCESİ EĞLENCE MERKEZLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yaklaşan turizm sezonu öncesi işletme sahipleri ile bir araya gelen zabıtadan sorumlu Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, sürdürülebilir turizm için sektörde hizmet veren herkesin daha dikkatli olmasını gerektiğini belirtti.

 

Alanya Belediyesi Yeni Kapalı Salı Pazarı zabıta ek binasında düzenlenen güvenlik ve bilgilendirme toplantısına Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Alanya Emniyet Asayiş Büro Amiri İsa Arı, Toplum Destekli Polis Büro Amiri İlyas Çağlayan, Zabıta Müdürü Hasan Akın, Zabıta Amiri Bülent Filiz, restoran ve bar işletmecileri katıldılar.

 

TOPLANTIDA ASAYİŞ, GÜRÜLTÜ VE ÇIĞIRTKANLIK KONULARI GÖRÜŞÜLDÜ

Turizm sezonu öncesi daha dikkatli ve duyarlı olmaları gerektiğini belirten Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, biz yerli ve yabancı turistlere daha kaliteli nasıl hizmet verebiliriz bunun peşindeyiz dedi. İşletmelerin açılış ve kapanış saatlerinden çığırtkanlık ve hanutçuluğa kadar bir çok konuyu toplantıda görüştüklerini belirten Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘Zabıta personelimiz gece gündüz görevde. Gelen turistimizin huzuru ve güveni için tüm önlemler alındı. İşletme sahiplerinden de aynı hassasiyeti bekliyoruz’’ dedi.