Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL MAHALLE MUHTARLARIYLA İMAMLI YAYLASI’NDA BULUŞTU

29.04.2018 10:22:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kırsal ve merkez mahalle muhtarlarının daveti üzerine İmamlı Yaylası Gödüre Çayı kenarında organize edilen yemeğe katıldı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalle muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi. Kırsal ve merkez mahallelerinin muhtarları tarafından organize edilen yemekte Başkan Yücel sevgi sloganlarıyla karşılanırken muhtarlar tarafından açılan ve üzerinde “Alanya’da sevginin adıdır, Adem Murat Yücel. Seninleyiz Büyük Başkan!” yazılı pankart büyük ilgi çekti.

YÜCEL: “ALANYAMIZA HİZMET YOLUNDA BİRLİK BERABERLİĞİMİZ BOZULMASIN”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Gödüre Çayı kenarında düzenlenen etkinlik için muhtarlara tek tek teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı; “Bu güzel organizasyon için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Buradaki etkinlikle birlik ve beraberliğimizi bir kez daha pekiştirmiş olduk. Allah, Alanyamıza hizmet yolunda bizlerin birlik ve beraberliğini bozmasın.” dedi.

Yemek organizasyonunun ardından bir süre muhtarlarla sohbet eden Başkan Yücel, etkinliğin ardından Gödüre Çayı kenarında muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.