Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

03.05.2018 16:22:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

BAŞKAN YÜCEL, MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

 

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi genel merkezdeki makamında ziyaret eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediyenin devam eden projeleri ve yatırımları hakkında MHP lideri Bahçeli’ye bilgi verdi. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Adem Er de yer aldı.

 

4 yılda Alanya’da yapılan yerel belediyecilik hizmetleri ile ilgili Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye bilgi veren Başkan Yücel, “Genel Başkanımızı ziyaret ettik. Hizmetlerimizi ve projelerimizi anlattık. Alanya ile ilgili görüş ve önerilerini aldık. Genel Başkanımız Alanya halkına sevgi ve selamlarını iletti. Alanya’dan ilgi ve desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Başkan Yardımcısı Adem Er’e çalışmalarında başarılar diledi.