Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL’DEN GENÇLERE 19 MAYIS HEDİYESİ: MANGA KONSERİ

18.05.2018 13:53:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Belediye arkasında kurulan alanda düzenlenecek Manga konserine bütün vatandaşları davet etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19 Mayıs’ta düzenleyecekleri Manga konserine 7’den 77’ye bütün vatandaşları davet etti. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle vatandaşların bayramını kutlayan Başkan Yücel; “19 Mayıs, bağımsızlığımız için atılan ilk adımın neticesinde Cumhuriyetimizin kuruluşuna dek uzanan bir destanın başlangıcıdır. Bu destanın yazılmasında başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, vatandaşlarımızın ve kıymetli gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

ÖNCE FENER ALAYI ARDINDAN MANGA KONSERİ

Alanya Kent Konseyi ile birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın ruhuna uygun bir kutlama programı oluşturduklarını belirten Belediye Başkanı Yücel, 19 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’da Atatürk Anıtı önünden başlayacak Fener Alayı’na ve ardından 22.00’da belediye arkasında gerçekleşecek Manga konserine tüm Alanya halkını davet etti.