Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN SICAK ASFALT ATAĞI

22.05.2018 14:23:00Alanya Belediyesi, mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kestel Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran Fen İşleri ekipleri, Düğün Salonu çevresinde altyapı ve kaldırım çalışması tamamlanan caddelerde sıcak asfalt çalışmasına devam ediyor.

Alanya Belediyesi, planlanan program doğrultusunda tüm mahalleleri sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor.

BAŞAKN YÜCEL, “VATANDAŞLARIMIZIN BEKLENTİLERİNİN DE ÖTESİNDE BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yaz sezonu ile birlikte sıcak asfalt çalışmalarına hızlı bir giriş yaptıklarını belirterek, zemin düzenlemesi tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarının aralıksız devam edeceğini açıkladı. Başkan Yücel, “Gerek kendi planlamalarımız gerekse mahalle muhtarları ile yaptığımız istişareler ile talep edilen tüm yollarda önümüzdeki süreçte çalışmalarımız devam edecek. Bu güne kadar kırsal, merkez ve yayla yolları dâhil vatandaşlarımızın taleplerinin de ötesinde bir çalışma yürüttük. Bundan sonrada aynı şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

SICAK ASFALT ÇALIŞMASI KESTEL’DEN SONRA MAHMUTLAR MAHALLESİ’NDE DEVAM EDECEK

Sıcak asfalt çalışmalarının Kestel’den sonra Mahmutlar Mahallesi’nde devam edeceğini anlatan Başkan Yücel, “Mahmutlar Şahinler Caddesi ve Mevlana Caddesi’ni de sıcak asfaltla kaplayacağız. Kestel Mahallesi’ndeki çalışmamızın ardından ekiplerimiz o bölgeye geçecek. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”  ifadelerini kullandı.