Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

TAEKWONDO YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞ SEREMONİSİ YAPILDI

26.05.2018 15:20:00Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Okul Sporları Taekwondo Yıldızlar (kız-erkek) Türkiye Şampiyonası Müsabakaları’nın açılış seremonisi Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.

 TAEKWONDO YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞ SEREMONİSİ YAPILDI

 

Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Okul Sporları Taekwondo Yıldızlar (kız-erkek) Türkiye Şampiyonası Müsabakaları’nın açılış seremonisi Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.

 

50 ilden 280 sporcunun katılımıyla düzenlenen şampiyonanın açılış seremonisi saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Açılış konuşmalarını gerçekleştiren Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erdal Tamrak, Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kula ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Candemir Eyigün tüm sporculara başarılar diledi.

 

Seremonide Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Şube Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Hami Dorul, Antalya Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa Avcıoğlu, Türkiye Taekwondo Gözlemciler Kurulu Temsilcisi Osman Pınar protokolde bulundular.     

 

Seremoninin sonunda kadınlarda 29,37,44 kg ve Erkeklerde 33,41,49 kg da dereceye giren sporculara ödülleri verildi. Müsabakalar yarın kaldığı yerden devam edecek.