Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ, 21 MEZARLIKTA 42 BİN ÇİÇEK DAĞITACAK

13.06.2018 13:02:00Alanya Belediyesi, mezarlıklarda mevsimlik ve yıllık çiçek dağıtma geleneğini bu yılda sürdürerek, vatandaşların mezarlıklara dikmeleri için arife günü 21 mezarlıkta, sabah saat 08.00’dan itibaren toplam 42.000 adet çiçek fidesi dağıtacak.

MEZARLIKLARDA ÇİÇEK DAĞITIMI SAAT 08.00’DE BAŞLAYACAK

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bir bayram geleneği haline gelen mezarlıklarda çiçek dağıtımını bu yıl da gerçekleştirecek. Belediye’ye bağlı toplam 21 mezarlıkta 14 Haziran Perşembe arife günü,  sabah saat 08.00’den itibaren 42.000 adet çiçek fidesi dağıtımı yapılacak.

ÇİÇEK FİDESİ DAĞITILACAK MEZARLIKLAR

Okurcalar Karaburun Mezarlığı, İncekum Karabuynuzlar Mezarlığı, Avsallar Merkez Mezarlığı, Türkler Belediye Mezarlığı, Payallar Merkez Mezarlığı, Güzelbağ Merkez Mezarlığı, Konaklı Mandıra Mezarlığı, Emişbeleni Merkez Mezarlığı’nda çiçek dağıtılacak. Cikcilli Hacıbaba Mezarlığı, Oba Aşşağı oba Mezarlığı, Oba Sekilioğlu Mezarlığı, Tosmur Ak Mezarlık, Kestel Hanönü Mezarlığı, Mahmutlar Belediye Mezarlığı, Kargıcak Sahil Mezarlığı, Demirtaş Merkez Mezarlığı, Hatipoğlu Belediye Mezarlığı, Cikcilli Belediye Mezarlığı, Bektaş Mezarlığı, Kale Yamacı ve Hisar içi Mezarlığı