Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

KOCAOĞLANLI VE YAYLAKONAK MAHALLESİNE YENİ PARK

19.06.2018 14:49:00Alanya Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde yaptığı yatırımlara aralıksız devam ediyor. Özellikle park ve oyun alanları olmayan kırsal mahallelerde çocuk parklarının yapımına ağırlık veren Alanya Belediyesi, Kocaoğlanlı ve Yaylakonak Mahallesi’ne iki park kazandırdı.

 

Çocuklar için oyun alanlarına ihtiyaç olan bölgelerde yeni oyun grupları kuran Alanya Belediyesi, yapılan çalışma sonucu, Kocaoğlanlı ve Yaylakonak mahallelerine çocuk oyun grupları, salıncak ve tahterevallilerin montajlarını tamamladı. Çocukların büyük sevinçle karşıladığı park alanlarının, önümüzdeki günlerde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapılacak.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada; ‘’Merkez mahallelerimizdeki gibi kırsal mahallelerimizdeki çocuklarımızda bizim için çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri alanların her mahallemizde olması için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.’’ dedi.