Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ELİKESİK MAHALLESİ’NE 6 KM ASFALT

05.07.2018 08:42:00Tüm mahallelerde programa alınan yollarda asfalt hazırlığını sürdüren Alanya Belediyesi, Elikesik Mahallesi’nde 6 kilometre yolu asfalt için hazır hale getirdi.

 

 

Alanya Belediyesi tüm mahallelerde programa alınan ve vatandaşların talepleri doğrultusunda asfaltı olmayan yollarda çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Elikesik Mahallesi’nde 6 kilometrelik yol asfalt için hazır hale getirildi.

 

BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

 

Önümüzdeki günlerde başlayacak asfalt çalışması için görüşlerini dile getiren vatandaşlar, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ederek, “ Bizler için en önemli hizmet yol ve ulaşım. Şimdiye kadar hiç asfalt olmayan, araç bile geçmeyen yollarımız şu an merkezdeki yollar gibi oldu. Başkan Yücel’e ve ekibine minnettarız” diye konuştular.

 

 

PAYALLAR BÜYÜKYER İLKOKULU’NDA PARKE ÇALIŞMASI

 

Yol altyapı ve diğer hizmetlerinin yanı sıra okulların bahçe düzenlemesinden sosyal hizmetlere kadar pek çok alanda hizmetlerini sürdüren Alanya Belediyesi, kırsaldaki okulları da unutmadı.

 

Okulların tatile girmesiyle özellikle kırsal mahallelerdeki okullardaki eksiklikleri tespit eden Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bahçe düzenlemesi olmayan Payallar Büyükyer İlkokulu’nda parke ve düzenleme çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında okul bahçesi parke ile kaplanarak, öğrencilerin oyun, spor ve çeşitli aktiviteleri için hazırlanıyor.