Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, YAYLALARDA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

13.07.2018 16:00:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yaylalarda devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Aliefendi, Ishaklı, Ispatlı ve Keşefli Mahallelerinin yaylalarında devam eden yol yapım çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “yaylalarımızda yol sorununu çözdük.” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, altyapı ve üstyapı düzenlemelerin yapıldığı yayla yollarında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Keşefli Yaylası’nda devam eden yol genişletme çalışmalarını inceleyen Başkan Yücel, daha sonra Kargıcak Mahallesi’nin yaylasında vatandaşların sorunlarını dinledi.  

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yaptığı açıklamada, yaz aylarının gelmesiyle yayla yollarının kullanımının arttığını, kendilerinin de vatandaşların bu yollarda sıkıntı yaşamamaları için çalışma başlattıklarını söyledi.

Yayla yollarının da önemine dikkat çeken Başkan Yücel "Vatandaşlarımızın yaylaya gidiş gelişlerinde kullandıkları yolları genişletip bakımını yaparak yaylaya daha rahat ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Doğu ve batıdaki tüm mahallelerimizin yayla yollarının bakım ve onarımını yapıyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor’’ dedi.