Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E YOL TEŞEKKÜRÜ

30.07.2018 11:13:00Alanya Belediyesi, merkez ve kırsal mahalleler ile yayla yollarında çalışmalarını sürdürüyor. Koşdavut Yayla yolunun alt yapısını tamamlayan ekipler, Alanya ile Gazipaşa’yı bağlayan Darı Deresi Mevkii’nde bulunan yolda çalışmalarını devam ettiriyor.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E YOL TEŞEKKÜRÜ

Alanya Belediyesi, merkez ve kırsal mahalleler ile yayla yollarında çalışmalarını sürdürüyor. Koşdavut Yayla yolunun alt yapısını tamamlayan ekipler, Alanya ile Gazipaşa’yı bağlayan Darı Deresi Mevkii’nde bulunan yolda çalışmalarını devam ettiriyor.

Alanya Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler yayla yollarında çalışmalarını sürdürüyor. 17 km’lik Koşdavut yolunu genişleterek asfaltlanmaya hazır hale getiren ekipler, Alanya ile Gazipaşa yaylalarının bağlandığı Darı Deresi Mevkii’nde bulunan orman yolunu genişleterek vatandaşların hizmetine açtı.

AÇILAN YENİ YOLLARI BAŞKAN YÜCEL MECLİS ÜYELERİ İLE BİRLİKTE YERİNDE İNCELEDİ

Alanya ile Gazipaşa yaylalarını bağlayan yeni yolda meclis üyeleri ile incelemelerde bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşlar teşekkür etti. Daha önce orman yolunu kullandıklarını belirten vatandaşlar, "Artık daha güvenli ve hızlı bir şekilde yaylalarımıza ulaşacağız." dediler. 

"KOŞDAVUT YOLUNU ASFALTLAYACAĞIZ"

Koşdavut ve Darı Deresi Mevkii’nde incelemelerde bulunan Başkan Yücel, Koşdavut yolunun önümüzdeki günlerde asfaltlanacağını belirtti. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin 4 ayrı noktada çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Başkan Yücel, "Yayla kültürümüzün yaşaması için çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.