Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL, PERSONELİN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

17.08.2018 17:51:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kurban Bayramı öncesi, son iş gününde belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Yardımcıları ve Birim Amirleriyle birlikte Belediye personelinin bayramını tek tek tebrik eden Başkan Yücel, personele aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.
BAŞKAN YÜCEL, PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 21 Ağustos Salı günü başlayacak mübarek Kurban Bayramı öncesi, son iş gününde, başkan yardımcıları, müdürler ve personelle bayramlaşarak, iyi dileklerde bulundu.

Başkan Yücel, personele, “Ailenizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Dini bayramlarımız dayanışma ve akrabalar arasındaki bağların en güçlü yaşandığı, dargınlıkların sona erdiği kutsal günlerdir. Bu kutsal günleri çocuklarınızla, anne-babalarınızla, akraba, eş ve dostlarınızla mutluluk ve sağlık içerisinde geçirmenizi cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Hepinize hayırlı bayramlar.” dedi.

Belediye Başkanı Yücel’e, Başkan Yardımcıları, Mehmet Kula, Tunahan Kasapoğlu, Ali Yenialp, Hasan Erdoğan, Abdullah Akbaş ve birim müdürleri eşlik etti.