Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

IŞIKLAR VE GÖLGELER TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

29.08.2018 18:10:00Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” Fotoğraf Sergisi Atatürk Anıtı önünde açıldı. Serginin açılışını Alanya kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı gerçekleştirdi.

         IŞIKLAR VE GÖLGELER TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

 

Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” Fotoğraf Sergisi Atatürk Anıtı önünde açıldı. Serginin açılışını Alanya kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı gerçekleştirdi.

 

 SERGİ 75 ESERDEN OLUŞUYOR

Antalya Valiliğinin organizasyonuyla ilk kez bu yıl Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Antalya ve Alanya’da  ziyaretçilerine açıldı. Antalya’nın ardından Alanya’da açılan resim sergisine vatandaşlar ve sanatseverler  yoğun ilgi gösterdi.  Serginin açılışını Alanya kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı gerçekleştirdi.  Kaymakam Harputlu ve Belediye Başkanı Adem  Murat Yücel sergiyi birlikte gezerek resimleri incelediler.

Alanya Belediyesi Kültür Müdürlüğü organizasyonuyla Atatürk Anıtı önünde açılan sergi 75 eserden oluşuyor. Sergi 5 Eylül’e kadar ziyaretçilerine açık olacak.