Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

YÜCEL, “KENT HAYATININ ESTETİK GÜZELLİKLERİNİ HALKIMIZA SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

27.09.2018 13:09:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in vizyon projelerinden prestij caddeleri çalışmaları, Stat Caddesi Lifoğlu Sokakta devam ediyor.


ilk prestij caddeleri olan Alaiye, Kestel İsa Küçülmez ve Mahmutlar Atatürk Caddesi'nden sonra Kadıpaşa, Kızlarpınarı ve Hacet Mahallesi'nde yeni prestij caddeleri için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bisiklet yolu, kaldırım ve cadde düzenleme çalışmalarının tamamlandığı Bostancıpınarı Caddesi, Kasapoğlu Sokak ve 602. Sokağın ardından çalışmalar Lifoğu Sokakta sürdürülüyor.

SIRADA TOSMUR VAR

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, aynı dosyada Tosmur Mahallesinde hayata geçirecekleri prestij cadde çalışmasının da bulunduğunu belirterek, merkezdeki çalışmanın ardından ekiplerin Tosmur’a geçeceğini söyledi. Başkan Yücel, “ Tosmur Mahallesinde çevre yolu kavşağından kemer köprüye kadar olan caddeyi yeniden düzenleyerek Tosmur’un prestij caddesi yapacağız. Kent hayatının tüm estetik güzelliklerini ve kolay ulaşım ile sürdürülebilir hizmetlerin keyfini tüm halkımıza sunmak istiyoruz. Bu yönde sürdürdüğümüz çalışmalar devam edecek” dedi..