Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN KIŞ HAZIRLIĞI

01.10.2018 11:06:00Alanya Belediyesi bütün yıl rutin olarak sürdürdüğü altyapı çalışmalarına kış hazırlığı kapsamında hız verdi. Çalışmalar kapsamında Fen İşlerine bağlı ekipler tüm mahallelerde yağmursuyu drenajları ve ızgaraların temizliğini yapıyor.

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN KIŞ HAZIRLIĞI

Alanya Belediyesi bütün yıl rutin olarak sürdürdüğü altyapı çalışmalarına kış hazırlığı kapsamında hız verdi. Çalışmalar kapsamında Fen İşlerine bağlı ekipler tüm mahallelerde yağmursuyu drenajları ve ızgaraların temizliğini yapıyor.

ALTYAPIYA BÜYÜK ÖNEM

Merkezden kırsala çok yönlü yatırım ve hizmetlerine ara vermeden devam eden Alanya Belediyesi, kış hazırlığı kapsamında derelerin, yağmur suyu kanallarının ve ızgaraların temizliğine hız verdi. Altyapıya büyük önem verdiklerinin altını çizen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, özellikle taşkın riski bulunan dere ve çaylarda ıslah çalışmaları sürerken, mevcut altyapının da titizlikle temizliğinin yapıldığını söyledi. Başkan Yücel, “merkezden kırsala altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Merkezde çevre yoluna kuzeyden inen derelerin ıslahına büyük önem veriyoruz. Kırsalda ise vatandaşların talepleri ve tespitlerimiz doğrultusunda köprü ve  drenaj çalışmamız sürüyor” dedi..