Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

01.10.2018 17:13:00Yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik sosyal projeleriyle adından söz ettiren Alanya Belediyesi, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” için bir dizi etkinlik düzenledi.
Alanya Belediyesi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde, Tevfik Hoca Alanya Evi müdavimleri ve Alanya Huzurevi’nde kalan bazı vatandaşlar için Dim Çayı bölgesine bir gezi düzenledi. Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül’ün de eşlik ettiği programda, yaklaşık 50 vatandaşla önce Konaktepe Restoran’da kahvaltı yapıldı. Kahvaltının ardından fasıl dinletisi ile eğlenen vatandaşlar daha sonra Dim Mağarası’nı ve bölgeyi gezerek günün keyfini çıkardı.

“BİZİ UNUTMADIKLARI İÇİN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”
Alanya Belediyesi’nin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü için düzenlediği etkinlikten memnun kalan vatandaşlar, “Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel, bizler yalnız bırakmayarak her fırsatta ziyaret ediyor. Biz Başkanımızdan çok memnunuz. Her zaman her konuda bize destek oluyorlar. Bu özel günümüzde de bizi unutmadıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştular.