Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

YÜCEL, ÖNEMLİ BİR YOLU DAHA İLÇEYE KAZANDIRIYOR FIĞLA VE CİKCİLLİ’Yİ ÇEVRE YOLUNDAN HASBAHÇE MAHALLESİ’NE BAĞLAYACAK 30 METRELİK YOLUN YAPIMINA BAŞLANDI

14.11.2018 13:52:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, özellikle kuzey mahalleleri için önem arz eden bir yolu daha hizmete sunuyor. Fığla ve Cikcilli Mahallesini Çevre Yolundan Büyükhasbahçe Mamadı Mevkiine bağlayacak olan 30 metrelik imar yolunun yapımına başlandı.

“30 METRELİK YOL KUZEYE YAPILAN HİZMETLERİ TAÇLANDIRACAK”

Alanya Belediyesi Fığla ve Cikcilli’den Mamadıya bağlanacak olan 30 metrelik imar yolunun yapımına başladı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yücel, 30 metrelik yol ile iki mahallelerinin birleştirileceğini belirtti. Yücel, yeni yolun Kuzey Alanya için de önemli bir altyapı hizmeti olduğunun altını çizerek,  Alanya’nın yeni ve modern yollarla adından söz edilen bir ilçe olduğunu, mahalleler arasında ulaşımın kesintisiz hale geldiğini söyledi.  30 metrelik yolun güneyden kuzeye yapılan hizmetleri taçlandıracağını sözlerine ekleyen Başkan Yücel, yeni yolun şimdiden hayırlı olmasını temenni etti.