Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ÇİM SAHALARIN KIŞLIK BAKIMI YAPILDI

28.09.2021 14:30:00Alanya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından TFF Süper Lig temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor’un müsabakalarını oynadığı Bahçeşehir Okulları Stadyumu ve antrenmanlarını yaptığı Cengiz Aydoğan Tesisleri Sahası kışlık çim ekimi, bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

ÇİM SAHALARIN KIŞLIK BAKIMI YAPILDI

Alanya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından TFF Süper Lig temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor’un müsabakalarını oynadığı Bahçeşehir Okulları Stadyumu ve antrenmanlarını yaptığı Cengiz Aydoğan Tesisleri Sahası kışlık çim ekimi, bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

Çim sahaların bakım çalışmaları sırasında verticut (kök bölgesindeki atıkların temizliği) işlemi ve serin iklim tohumları kullanılarak ekimi yapıldı. Üzeri için, tohum koruyucu ve kök gelişimi hızlandırılması amacıyla kum serim işlemi gerçekleştirildi.

Alanya Belediyesi Bahçeşehir Okulları Stadyum Müdürü Münir Kaba’ nın yaptığı açıklamada “ Alanya Belediye Başkanı’mız Adem Murat Yücel’in talimatı doğrultusunda Süper Lig temsilcimizin daha sağlıklı ve düzgün ortamlarda antrenmanlarını ve maçlarını yapabilmesi için sahaların kışlık bakımını tamamladık. Süper Lig Temsilcimiz için çalışmalarımız ve desteğimiz devam edecektir.” dedi.