Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

MEGA PROJEDE, SAĞANAK YAĞMURA RAĞMEN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

25.01.2022 16:51:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in kentin çehresini değiştirecek Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane projesinde ekipler, sağanak yağmura rağmen ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, 2 kepçe yardımıyla palplanş ve zemin iksalama işlemini sürdürüyor.

Alanya Belediyesi tarafından Cuma Pazarı’na projelendirilen ve Başkan Yücel’in rüya projelerinden birisi olan Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin adeta çehresini değiştirecek mega projede devam eden çalışmalar kapsamında ekipler, palplanş ve zemin iksalama işlemlerini sürdürüyor.

“PROJEMİZDE ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, içerisinde sosyal donatı alanları, sinemalar, dijital kütüphane, pazar alanı, kapalı otopark gibi birçok etkinlik alanı bulunan komplekste, çalışmaların hızla devam ettiğini vurguladı. Başkan Yücel; “Alanya’mızın adeta çehresini değiştirecek, vatandaşlarımızın sosyal taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarladığımız mega projemizde, çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerimiz, sağanak yağmura rağmen çalışmalarını sürdürüyor. Projemiz tamamlandığında herkesin beğeniyle bakacağı, Alanya’mıza yakışır bir hizmet olacak.” dedi.