Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

SICAK ASFALT ÇALIŞMASI MAHMUTLAR MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR

07.02.2022 16:28:00Alanya Belediyesi aralıksız olarak sürdürdüğü yol ve asfalt çalışmalarına Mahmutlar Mahallesi’nde devam ediyor.

2021 yılında kent genelinde vatandaşların talepleri doğrultusunda 177 kilometre asfalt çalışması gerçekleştiren Alanya Belediyesi, asfalt çalışmalarına alt ve üstyapı çalışmaları tamamlanan caddelerde devam ediyor. Tüm mahallelerde altyapıdan, yol ve asfalt çalışmasına kadar çok yönlü bir çalışma yürüten Alanya Belediyesi, sadece merkez mahallelerde değil kırsal mahallelerde de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Mahmutlar Mahallesi 133. Sokak sıcak asfaltla buluşturuldu.

“YOLLARIMIZI UZUN YILLAR HİZMET VERECEK CADDELERE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ”

Kaliteli ve konforlu caddeleri hizmete sunmak için çalıştıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Vatandaşlarımızın ulaşım konforunu artıracak, kaliteli ve uzun dönemler hizmet verebilecek asfalt çalışmalarımızı kent genelinde yaygınlaştırmak için azami çaba sarf ediyoruz.  Özellikle altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokakları çok uzun yıllar hizmet verebilecek caddelere dönüştürüyoruz. Şu an daha önce altyapı ve kaldırım çalışması tamamlanan Mahmutlar Mahallemizde Cumartesi Pazarı yanındaki 133. Sokağımızı sıcak asfaltla buluşturuyoruz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.