Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİR MERKEZİNDE HUMMALI ÇALIŞMA

21.02.2022 10:58:00Alanya Belediyesi, kaldırım ve altyapısı tamamlanmış caddeler ile kullanım ömrünü tamamlamış asfaltları yenilemek için harekete geçti. Fen İşleri ekipleri cadde ve sokaklarda sıcak asfalt sermek için temizlik ve onarım çalışmalarına başladı.

Alanya Belediyesi ilçe genelinde kaldırım ve altyapı çalışması tamamlanmış caddeler ile kullanım ömrünü tamamlamış asfalt yenilemek için çalışma başlattı. 3 ayrı asfalt ve yol ekibi ile sürdürülen çalışmalar Oba Mahallesi Hatipoğlu Caddesi’nde devam ediyor. Çalışmalar kapsamında eski asfalt sökülerek cadde ve sokaklar yeni asfalt serimi için hazır hale getiriliyor.

BAŞKAN YÜCEL, “YOLLARIMIZI DAHA KONFORLU HALE GETİRİYORUZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, asfalt öncesi hazırlık çalışmalarının kaldırım ve cadde düzenlemesi tamamlanan Oba Mahallesi Hatipoğlu Sokakta başladığını belirterek, “Sırasıyla Saray Mahallesi, Kale yolu ve ihtiyaç duyulan diğer mahallelerde çalışmalarımız devam edecek. Daha konforlu ve güvenli yolları vatandaşlarımızla buluşturmak için ekiplerimiz aralıksız çalışıyor. Tüm imkânlarımızı vatandaşlarımız için kullanmaya devam edeceğiz” dedi.