Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL YAŞLILARI YEMEKTE AĞIRLADI

19.03.2022 16:01:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi müdavimleri ve Alanya Huzurevi sakinlerini öğle yemeğinde ağırladı. Yücel “Geleceğimizin yol göstericileri değerli büyüklerimizle her zaman olduğu gibi özel günlerinde de yanlarında olmak istedik, hepsine sağlıklı günler diliyorum.” dedi.

YÜCEL “HER ZAMAN BİZİM YOL GÖSTERİCİLERİMİZ OLDUNUZ”

Alanya Belediyesi’nin Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında etkinlikleri devam ediyor. Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alanya Tevfik Hoca Evi ve Alanya Huzurevi’nde kalan yaklaşık 100 kişi için kültür turu düzenledi. Alanya’nın tarihi mekanlarını birlikte gezen yaşlılar öğle yemeğinde ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in misafiri oldu. Alanya Öğretmenevi’nde misafirlerini ağırlayan Yücel onlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi.

YÜCEL “YATIRIMLARIMIZDA HER YAŞ GRUBUNU DÜŞÜNEREK HAREKET EDİYORUZ”

Alanya Belediyesi’nin şehirde proje üretirken toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışma yaptığını hatırlatan Yücel, “Geleceğimizi inşa ederken tecrübelerinden yararlandığımız büyüklerimizin kimseye ihtiyaç duymadan ihtiyaçlarını karşılayabilmelerinin mücadelesini veriyoruz. Özellikle kentin sosyal alanlarını inşa ederken büyüklerimizin taleplerini ve beklentilerini karşılayacak projeleri hayata geçiriyoruz.” dedi.