Whatsapp
Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA’DA 19 MAYIS COŞKUSU ÖYKÜ GÜRMAN KONSERİ İLE YAŞANACAK

11.05.2022 15:14:0019 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi iş birliğinde fener alayı yürüyüşü ve Öykü Gürman konseri düzenlenecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da büyük bir coşkuyla kutlanacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere hediye ettiği bu anlamlı günde Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi, fener alayı ile sevilen sanatçı Öykü Gürman'ı Alanya halkıyla buluşturacak.

19 Mayıs Perşembe günü etkinlikler 20:30’da Atatürk Anıtı önünde başlayacak. 21:00’de Fener Alayı ile Alanya İskelesi’nde muhteşem bir kortej yapılacak. 22:00’de ise Belediye Sarayı arkasındaki alanda sevilen sanatçı Öykü Gürman en güzel şarkılarını Alanya halkı için söyleyecek.

BAŞKAN YÜCEL’DEN DAVET

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı dolu dolu yaşayacaklarını belirterek, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na güzel bir program hazırladık. Fener Alayı yürüyüşü ve Öykü Gürman Konseri ile gençlerimize unutulmaz bir gün yaşatacağız. Tüm Alanya halkını etkinliklerimize davet ediyorum.” dedi.