Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL OBA ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’Nİ İNCELEDİ

29.06.2022 15:12:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kısa sürede yapımı tamamlanarak kullanıma sunulacak Oba Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde gelinen son aşamayı yerinde inceledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Oba Mahallesi’nde yapımı devam eden ve kaba inşaatında sona gelinen Oba Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Alaaddinoğlu, Başkan Yardımcısı Özgür Karamut, birim müdürleri ve yüklenici firma temsilcileri ile birlikte inşaatı gezen Başkan Yücel, projenin kısa sürede tamamlanarak hayata geçirileceğini belirtti.

“YAKINDA HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULACAK”

Tesisin geldiği son aşamayı inceleyen ve değerlendirmelerde bulunan Başkan Yücel, “Üretken belediyecilik anlayışıyla eğitim alanında yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bir eğitim yuvası olan Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevimizin kaba inşattı bitti. 16 derslik, oyun salonları, uyku odaları, yemekhanesi, kütüphanesi, sinema salonu olan 200 çocuk kapasiteli tesisimiz kısa sürede hizmete girecek” ifadelerini kullandı.